Atrask harmoningą Dr. Vranjes namų kvapų pasaulį!

Leisk sau patirti nenusakomą malonumą

Įsigyti galite mūsų salone Jonavos g. 68b, Kaunas
drvranjes-artaveniu-namukvapai
Išskirtiniai

namų kvapai

Rafinuoti namų aromatai, kuriuos Dr. Vranjes sukūrė meistriškai maišydamas aukščiausios kokybės esencijas.

automobiliu kvapas -prabangus-italiskas-drvranjes-artaveniu
kvapai

autobobiliams

Elegantiškų automobiliams skirtų aromatų linija sukurti panaudojant grynas esencijas.

drvranjes-artaveniu-namukvapai
jausmingi kvapai

Patalams

Subtilūs aromatai, kurie skirti suteikti jums malonų gaivos,švaros pojūtį ir sužaidnti jausmus.

drvranjes-artaveniu-namukvapai

Istorija

Antica Officina del Farmacista buvo įkurta Florencijoje 1983 metais. Gimęs ir užaugęs Bolonijoje, kur įgijo daktaro laipsnį, Dr. Vranjes nusprendė susieti savo asmeninę istoriją su Florencija – Italijos miestu, garsėjančiu seniausiomis kvepalų ir aromatų gamybos tradicijomis. Pasakojimas apie Paolo Vranjes – tai pasakojimas apie „nosį“.
Dar būdamas mažas vaikas jis galėdavo pajusti paslaptingą įvairių „aromatų“ galią. Dėl didelio uoslės jautrumo visi aromatai keliaudavo jam tiesiai į širdį. Bėgant metams šis subtilus kvapų suvokimas tapo pašaukimu, ir tokiu būdu atsirado didysis uoslės suteikiamų emocijų kūrėjas.
Daktaro Vranjes aistra, kūrybiškumas, žinios ir kompetencija metams bėgant padėjo sukurti unikalų ir išskirtinį Antica Officina del Farmacista pasaulį, kupiną jaudinančių kvapų.
Įžengti į Antica Officina del Farmacista – reiškia leisti sau patirti nenusakomą malonumą keliaujant gundančiais takeliais, kurie padeda atrasti harmoningą jausmų, tyrinėjimų ir įkvėpimo – pagrindinių kvepalų kūrimo menui reikalingų komponentų – alchemiją.
Rafinuotą buteliukų dizainą sukurti įkvėpė Florencijos architektūra; šie prabangių aromatų pripildyti brangakmeniai laukia, kad jūs juos atrastumėte, ir kviečia jus pažadinti seniai užmirštus brangius prisiminimus.

Dovana

Išskirtinės subtilaus ir aristokratiško itališko dizaino pakuotės ir išrašiškingų formų Florencijos architektūros įkvėpti kvapų buteliukai – puiki dovana ypatingos šventės proga. Visame pasaulyje vertinami už savo išskirtinį braižą ir virtuoziškus aromatų derinius Dr. Vrajes kvapai tapo geidžiama dovana vestuvėms, jubiliejui, sukaktuvėms ir, žinoma, įkurtuvėms ir atidarymams, bei įmonių šventėms. Tai prabangi dovana, kuri suteiks daug malonumo Jums ir Jūsų draugams, kolegoms ar partneriams.

RINKITĖS DR. VRANJES DĖL:

  • Aukščiausios kokybės kvapų gaminamų iš natūralių esencijų
  • Virtuoziškų aromatų derinių, kurių negali pasiūlyti kiti
  • Unikalaus itališko dizaino puošiančio kiekvienus namus
  • Nuostabaus grožio dovanų pakuočių, kurios įsimins ilgam